Prohlášení občanského hnutí Občanské-referendum!!! Republiku zpátky občanům k hlasování Tomia Okamury a článku: Okamura zradil voliče? Jedním vrzem podpořil výstavbu mešit a zbavil občany referenda.

Občanské hnutí Občanské-referendum A Dost!!! Republiku zpátky k občanům k hlasování o zákonné úpravě místních referend o souhlasu výstavby náboženských staveb na základě závazného místního referendu.

 1. Naše hnutí Občanské referendum zastává stanovisko a politický názor, že podání takovéhoto návrhu ze strany ANO se sice zdánlivě jeví jako občanská výhoda, ale dá se stejně tak dobře předjímat a považovat ho  za trojského koně s možným zneužitím proti nám původním občanům ČR.
 2. Návrh totiž předjímá a chce rádoby řešit stav, kdy se v něm předpokládá a počítá, že se nám v ČR v obcích rozmnoží muslimové, navíc dokonce jako již muslimové s přiděleným státním občanstvím ČR. V takovém případu by ale místní referendum bylo demokratickou sebevraždou českých občanů, pokud by se referenda zúčastnila většina předpokládaných muslimských občanů ČR.
 3. V takovém případu postoj Tomia Okamury je logický a tvrzení, že je třeba to řešit celkovým zákazem propagace islámu je správný.

K článku Security Magazínu „Okamura zradil voliče? Jedním vrzem podpořil výstavbu mešit a zbavil občany referenda“ můžeme zaujmout stanovisko:

 1. Článek je tendenčně manipulační, zavádějící a nevysvětluje podstatu věci. Jednoznačně není objektivní, nic nevysvětluje, nestaví otázku pro možný rozbor situací. Místo toho podsouvá jako hlavní myšlenku, že kdosi kohosi zradil, při čemž takto postaveno to není vůbec podstatou věci, jen předvolební špínou politických mafií.
 2. Tomio Okamura reagoval i prostřednictvím sociální sítě, kdy uvedl náhled na celkovou věc s možným zneužitím takového navrhovaného referenda a s poukázáním na nutnost propagace islámu řešit celkově. Nicméně i on se neopomenul upozornit opakovaně na to, že navrhovali zákaz propagace islámu plošně, ale že nebyli vyslyšeni. To, že nebudou vyslyšeni parlamentními kolaboranty je a bylo jasné i malým dětem, takže chlubit se předem marným navrhování zákonů o zákazu propagace islámu je kontraproduktivní a zbytečné. Občanům v důsledku nic nepřenese a i toto je pouze populistický krok bez efektu.
 3. Nicméně i Okamura předjímá stav ve vyjádření, kdy se nám množí muslimští spoluobčané díky politickým kolaborantům s Merkelovskou politikou implantovat nám sem muslimské enklávy. Tento postoj je nepřípustný. Je třeba zásadně nedovolit jakékoliv implantování imigrantů, muslimů a jejich rozmnožování. Na tom stojí a padá obrana českého občana před devastací a rozkladem národního státu Čech, Moravy a Slezska.

V neposlední řadě jsme si všimli, že na sociální síti Facebook vznikl kolem věci velký humbuk, kdy se komentářů s hysterickým křikem kolem názvu článku Security zúčastnila Jana Volfová za Blok proti islámu a poněkud jsme nepochopili, jak dlouholetá politická turistka, smrdící v politice snad už u 151 politického korýtka je tak málo zkušená, že si naběhne na mediální masáž třetí strany anebo je tak charakterově pokroucená ve svých stanoviscích, že účel světí prostředky a použije vše, co by ji vyneslo opět do parlamentního koryta parlamentu.

Ono bratru čtvrt milionu měsíčně za parlamentní křeslo je dobrá motivace. Potom papouškovat občansky líbivá hesla a populismus asi nese ovoce. Jenom, co to přinese skutečně užitečného občanům mi poněkud uniká.

Jako koordinátor hnutí Občanského referenda si z toho odnáším jediné. S paní Volfovou, politickou turistkou a bývalou skalní socankou nechci ani společnou čekárnu na autobus.

 

hlavní koordinátor Občanského referenda A Dost !!! Republiku zpátky občanům.

Jindra Tichý st. |koordinátor|6.4.2017|free public|

 

 2,250 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

2 komentáře

 1. aha- takže jediný smysl vyjádření bylo plivání lží a nesmyslných obvinění na Janu Volfovou, které charakterově ani schopnostmi nedosahujete ani po podrážky bot. Jste hulvát a prolhané hovado koordinátore Tichý.

  1. Author

   Díky za komentář, věřte, že vám dám šanci titulovat mne z očí do očí. Mimo jiné, kde vidíte lež? Že je politická turistka? To je, zcela viditelně a prokazatelně historií své působnosti. Jaká další obvinění máte na mysli? Že jde díky její působnosti o snahu dostat se do Parlamentu? To vidí i malé dítě. Potažmo, kdo jste vy, že si osvojujete cejchovat co je lež, co pravda, kdo je kdo. A neriskujte, já za urážky na cti neděkuji podáváním stížností a žalob. Řeším to jako poněkud po staru, tradičně a barbarsky. Vracím urážky zpátky do úst, ze kterých vylétli. Takže názorově jak chcete, ale přívlastky, s těmi bych na vašem místě byl opatrné. Jako anonym máte nulovou hodnotu. Abyste měl nějakou relevanci, musel byste být autorizovaný a pokud budete autorizovaný, pak pomněte, že svět je malý a jednou se potkáme.

Comments are closed.