Prokletí

Legenda o jisté smrti kterou přináší neoprávněné přivlastnění si české armády je mocnější a doloženější nežli ta o Svatováclavské koruně. Posuďte sami.

Rakousko prohrálo WWI brzo poté, co táhlo s Čechy na Rusko, kde jich sto tisíc dezertovalo k legionářům. Třicátá léta byla naše armáda v paktu s Francií. Brzo poté Francie padla. Potom zase Hitler optimisticky začlenil pod svoje velení divizi SS Bohmen und Mahren. Ta se okamžitě rozpadla a hned měsíc po tom se vzdal celý Třetí Reich. SSSR se nepoučil a začlenil naši armádu pod svoje velení v rámci Varšavského Paktu. SSSR se následně rozpadl.

Tolik říkají známá historická fakta. Byly to všechno náhody? Nemyslím si. Spíš polibky smrti od armády, která přináší smrt, zánik a zkázu netradičním způsobem: nikoliv svým nepřátelům, ale svému velení a „spojencům“. Zřejmě Bundeswehr také právě zpečetil svůj osud. NATO už pomalu končí a jen co nás EU zapojí do své nové euarmády, budete najisto vědět, že je s EU také konec.

Jediný způsob jak se zbytek světa může spasit před tímto prokletím je garantovat naši neutralitu a nechat nás důsledně na pokoji.

 1,380 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

3 komentáře

  1. Panu Tichymu chybi humor, co se da delat.

  2. Jsem rád pane autore, že jste využil svobodné práva publikovat v Občanském Týdeníku, což je důvod proč jsem Občanský Týdeník zřídil. Nicméně si dovolím komentovat, že se s Vaším názorem ve vašem článku jménem Občanského Týdeníku nemohu zásadně ztotožnit. Přeji hezký den. Šéfredaktor.

    1. Author

      Děkuji Vám, pane šéfredaktore. Je to záměrně provokativní a ironický pohled na věc a určitě neočekávám, že se s ním všichni, nebo i mnozí, ztotožní. Teprve čas nám všem ukáže, jestli to bude pokračovat tak jako dosud.

Comments are closed.