Sabotáž ČR v obrazech – Sedm morových ran pro ztrátu soběstačnosti a suverenity

Vcelku jasná rovnice, vysvětlení bude celkem stručné a v sedmi bodech

První krok → pandemie

WHO jako nástroj globální elity vyhlásilo podvodem falešnou pandemii Covid 19 i když se nejedná o pandemii, ale pouze o mnohokrát méně rozsáhlou epidemii a s výrazně menšími následky úmrtí než jsou běžné chřipky

Druhý krok → opatření

Česká Vláda jako loutkový přisluhovač vědomě vyhlásí mimořádný stav na základě zfalšovaných podkladů a vyvolá kolaps české ekonomiky a poškodí bez tak nízkou soběstačnost ČR a s cílem udržet opatření a blokádu české ekonomiky nejméně 2 měsíce, případně déle.

Třetí krok → vyvolání pádu ekonomiky

Díky falešné pandemii a kolapsu české ekonomiku s odůvodněním mimořádného stavu zadluží a rozhází státní rozpočet více jak bilion korun náklady na opatření a způsobí další související důsledkové škody více jak 10 bilionů Kč

Čtvrtý krok → zadlužení ČR

Vláda v průběhu změní protizákonně mimořádný stav vyhlášený Vládou na opatření Ministerstva zdravotnictví, což není legitimní, zdánlivě proto, aby nemusel podle zákona vyplácet škody. To jsme si všichni mysleli.

Pátý krok → shoda náhod?

MMF (Mezinárodní měnový fond) bankovních globalistických banditů ohlásí uvolnění neomezených finančních prostředků půjčkami údajně na pomoc jednotlivým státům světa pro ochranu před ekonomickým kolapsem. Babiš na to před-ohlásí potřebu jako stát se zadlužit, na obnovu ekonomiky.

Šestý krok → požadavky na odškodnění

Soud zruší nezákonné opatření ministra zdravotnictví protože bylo protizákonné a Vláda vyhlásí opět Vládní opatření. Okamžitě se objevují desítky ne-li stovky hlasů, že mají tím pádem nárok na odškodnění, což v součtu za republiku bude opět čítáno na hodnoty přesahující biliony korun.

Sedmý krok → další zadlužení → Vláda přijme bilionovou půjčku MMF

Vláda  a Babiš získávají další pádný argument odůvodnění pro to, zadlužit Českou republiku u Mezinárodního měnového fondu, protože spousta zaměstnanců, firem, podniků i korporací získala důvod na legitimizaci uplatnění škod, kterými dorazí suverenitu České republiky a vytvoří otroctví závislosti naší země obrovskou dluhovou pastí.

globální závislost ČR

Toto je hrubý scénář budoucnosti sedmi morovými ranami pro Českou republiku z dílny českých politických loutek Globální bankovní elity. Je jedno z které politické mafie, protože všechny by postupovaly stejně, mají totiž stejného pána.

Přijde mi to podobné, jako když indián prodal bílému muži z neznalosti svou zemi za pytlík korálků.

Jindřich Tichý / šéfredaktor / koordinátor Občanského referenda A dost, republiku zpátky občanům / člen Rady Občanského odporu podle čl. 23 Ústavního zákona č. 2/ člen Občanského bezpečnostního výboru Občanského odporu.

 

 

 

 1,723 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here