Sebastian

Sebastian

Syn byl počat z čisté lásky a za to jsem velmi rád.Je to předmět mé spokojenosti,že jeho duše není poznamenaná.Byl mojí touhou,mým přáním a ani jsem nedoufal,že najdu ženu,co by se mnou chtěla dítě.Tomu předcházel vývoj mého života nezdarů ve smyslu nepodrobit se fungovat jako ovce a otrok. I když jsem si to pak musel jaksi vynahradit a skončil pracovat pro psychopaty.

Jeho pohyby jsem si natáčel na mobil na zobrazení ultrazvuku.Několik dní jsem strávil výběrem toho nejhezčího jména s požadavky na výslovnost s příjmením,zvláštnosti, která by měla dělat dojem jakému věřim že jméno představuje,aby děti měly co nejmíň možností vytvářet rýmovačky,a jeho zdrobnělina zněla hezky a sám mohl brzo říkat.Jméno po otci nepřišlo v úvahu.

Byl jsem štastný,že jsem mohl čekat na jeho porod a spát s jeho matkou v pokoji nemocnice. O slzách štěstí jaké mě provázely,když jsem se ho mohl dotýkat a šmiknul pupeční šňůru(mám ji schovanou v bedničce) bych nedokázal přirovnat k žádnému pocitu radosti. Jeho matce bylo hodně zle a až třetí den po vyšetřeních v nemocnici byla zjištěna tromboza u srdce a musela tam zůstat.Jezdili jsme za ní každý den a já tehdy měl strach,že tam zůstane nadobro a mě zůstane miminko a její tři děti,co měla svoje.Musel jsem všechno znát o péči a byl na to sám…úplně sám bez tetiček,babiček,kamarádek a její pubescentní děti nebyli schopný dodělat jednu věc a tak jsem to raději dělal sám.Když jsem dal vyprat,uvařil,umyl nádobí,pověsil prádlo,vyluxoval a uspal chlapce,tak mě čekal bonus uklízet po štěněti. Jinak dva psi chodili vedle s kočárkem.

Tak to šlo asi rok.Ona dvě práce a nefungující domácnost a ruply mi nervy.Řekl jsem jí,že je líná a pohodlná a že její děti jsou k hovnu lidi. Byl rozvod. Vazba na syna mi pomáhá překonat všechno.Ten ochranářský pud a láska je obrovská a řeknu první myšlenku,že jako Vesmír. On je můj Vesmír. Zpočátku jsem chtěl vytrhnout ohryzek řidiči traktoru,že projíždí a vzbudí mi syna v kočárku. Nicméně trošku skočíme a to už běžela střídavá péče po týdnech a tehdy začal kovid bordel. Do toho mi tam skočil někdo třetí,se kterým se jeho matka spojila proti mě jakožto kandidát do ČSSD uměl radit jak mě dohnat na dno a zničit mě. Normálně vážim 73 a tehdy jsem měl 62 kg. Pána řešila za vyhrožování s teleskopickým obuškem policie,ale pan Ivo Kubašta má v Modřanech známý.

Vrátili jsme se tedy zpátky k sobě v rámci usmíření,kdy litovala jeho jednání,když se vyslovil,že pokud nebudu přesně dělat to,co ona mi řekne,tak se mi něco hroznýho může stát a i Sebíkovi!!!

Teď už tam opět nejsem,protože jeho matka to opět přehnala a protože jsem se postavil všech zasraným komoušům,fašistům,globalistům,satanistům,konfidentům,tak jsem svůj účel splnil a to bylo svou přítomností u ní zajistit, aby se pan Kubašta nevrátil a nevychovával mého syna.Tímto chci říct,že se stanu katem každému,kdo se pokusí ublížit synovi a situace je taková, že si o to výše zmíněný řekli a už nemohu odpustit,zapomenout,žít v míru,přestat ve svým myšlení a kontrolovaném jednání.

16.3. Jaromír Meško – okresní koordinátor Rakovník

 497 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here