Šikana na sociální síti Facebook II?

Na sociální síti Facebook se objevil starý článek …

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/politika/klaus-podepsal-v-1500-jsme-ztratili-suverenitu-rekl/r~i:article:651872/?fbclid=IwAR1l7ns78kyClH85TGiHqDMuItgGcUfzU6icm2571i-zJy31o_1krRa2zdk

  •  a jeden kamarád to komentoval …

“ Spousta lidí Klause haní a já chápu jejich důvody , i já mu amnestii asi také nikdy neodpustím , ale co se týká EU a klimatu byl a je vizionář a jako jediný predikoval kam to vede a kam nás to dostane !! Je pro mne osobností a autoritou , kterou rád podpořím a budu mu vděčný , pokud se bude ochoten vrátit do politiky , neboť naší zemi může pomoci v opravdu důležitých věcech !! Prosím všechny , potlačte své ego , sjednoťte se a myslete především na budoucnost a nikoliv na minulost !! “

  • proto přidávám komentář i já, jako pamětník, a proč zde? Protože Facebook mne při tomto přísoěvcku opět cenzurně zablokoval na již asi 6-tém profilu …. Útrpně úsměvné je na to to, že je flagrantně vidět, proti komu a čemu se ve společnosti nesmí mluvit. Souvislost s mafiánskými mediálními manipulacemi a popularitou Trikolory je očividná.

Bohužel Radku, je to škoda, ale nemáš pravdu.

Má to poměrně hluboké zákulisí a Klaus byl, je a bude součástí spletitého operativního projektu sil, které podvod 1989 inscenovaly, měl svou úlohu v tomto procesu a bezezbytku ji splnil a nikoliv ve prospěch této země a národa.

V roce 2003 jsme mu věřili, stejně jako ty, až jsme se přesvědčili, že je to bohužel jen inscenace, v tehdejší době jsem jako předseda České občanské nezávislosti s Hradem komunikoval, prostřednictvím Jakla i s Klausem a v klíčové době byl zticha jako ryba, teprve až s křížkem poté, co byla naše země vpletena do EU, začal s těmito postoji.

Takže ti tu nepíšu nic, co bych někde četl nebo převzal názor. Říkám ti to jaka pamětník přímého procesu odporu proti EU. Chápu, že lidé stále hledají nějakou osobu či osobnost, ke které se připojit. Jenže hledáte špatně a proces podvodů se opakuje jako v 1989, tak 2003.

ODS i Klaus tehdy provedli podvod řízeného procesu účelového odporu proti EU s cílem řízeně a plánovaně prohrát těsnou menšinou, aneb jak dostat odpůrce EU pod kontrolu.

Završil to Přemysl Sobotka prohlášením na poslední chvíli o takzvaném měkkém ANO s tran ODSpro Brusel. Slova řízená opozice s cílem těsně prohrát ti snad nemusím vysvětlovat.

Jindřich Tichý (14.11.2019, šéfredaktor, koordinátor Občanského referenda A Dost, Republiku zpátky občanům)

 761 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here