Systém lze zničit pouze a jenom, lepším systémem!

 …
Prosím je to delší, ale jde o jasné oslovení, tak se pokuste dočíst do konce!! Děkuji
Včerejší neúspěch spojení Referenda ČSR s BP byť je zklamáním, ale o to více mě to nastartovalo!!
Přátelé, máme cca 6 měsíců na to, aby jsme obsadili všechna místa v naší struktuře projektu. Začali jsme tak, a stále tak budeme i pokračovat ve sjednocení již se vzniklými organizacemi, jelikož zde jsou na různých úrovních již určité zkušenosti, kterými potřebujeme obsadit zásadní posty pro bezproblémový chod našeho společného hnutí Referendum ČSR.
Tuto cestu sjednocování, ale budeme brát více okrajově, jelikož díky včerejšímu našemu společnému neúspěchu, předchází mnoho práce a výsledek je vždy nejistý, jako v tomto případě, jelikož stále je v nás něco takového, že každý chce být náčelník a nikdo indián“! Takže spíše investujeme více energie do vás, našich sousedů, našich přátel, prostě do národa!
 …
Bohužel pouze tento postup je v podstatě běh na dlouhou trať s nejistým výsledkem a bohužel, my nikdo ani vy ten čas nemáme. Proto se tímto obracím na každého z vás, na každého jednoho, kdo nám může být prospěšný s určitou činností ve prospěch Referenda ČSR, kterou by jsme přímo pro konkrétní osobu, udělali na míru, dle jeho znalostí, jeho umu atd..
Prostě budoucí volby jsou naše poslední a dnes všichni stojíme před rozhodnutím, budeme systémové ovce, nebo uděláme vše proto, aby jsme jimi nebyli??
Nebo si snad někdo myslí, že je zde něco jiného lepšího? Že to mohou změnit, zachránit všechny ty SPD, ODS, ANO, KSČ, TOP01, STAN, ZELENÍ, KDU, ANS, TRIKOLORY, čSSd atd..atd.., kteří se tak radí tulí a nebo se vnucují o tulení se současným zločineckým systémem, který nám byl před 30 lety v naší neznalosti záměrně vnucený.
Přátelé, v zemi je proti právně likvidováno statisíce lidí, více, jak milion lidí se díky systému dostalo pod hranice lidské důstojnosti!!
Ano jsou mezi nimi i ti, kteří si mnohé zavinili jakoby samy, dokonce to pseudo politici i někteří lidé okecávají nesmyslem, jako je ekonomická negramotnost, což je urážka těchto lidí, jelikož to není o ničem takovém, o jakési negramotnosti atd.., vše je pouze ve zločineckém finančním systému, on přeci systém moc dobře věděl, jak to bude pokračovat, jaký bude důsledek a věděli to i ty politické hnidy! Vše je důsledkem všech špinavých kurev, co se kdy dostali k moci!
POKUD TITO LIDÉ JSOU EKONOMICKÝMI NEGRAMOTY“, TAK CO JSOU TEDY TI, CO ZDE 30 LET SI HRAJÍ NA VLÁDU A, KTEŘÍ ZADLUŽILI NESPLATITELNĚ NAŠÍ ZEM TAKŘKA 3 BILIONY KORUN?““? Jak nazvat tyto ksidly?
Funkční stát, funkční pro-národní systém, by nikdy nedovolil aby 2 miliony lidí, přišlo o svou důstojnost, byli odsunuti na okraj společnosti!
 …
Tak to prostě je a ten, kdo se začne ohánět nesmysli o ekonomické gramotnosti o nezodpovědnosti atd.., tak je svinskej lhář a zaslouží si, poslat ho do prdele.
Přátelé, nyní je to k vám, kdo se dostal díky státem podporované zlodějně, podporovaní mafii, ať je to formou exekucí atd..atd.. I vás dnes potřebujeme, ty svině, které se derou do politiky v tomto systému, jsou všichni špinavý podvodníci s jasným cílem, nažrat se taky z tohoto systému, žrát a chrochtat jako prasata a víte kdo jim to žrádlo bude cpát, nikoli ten kdo nám tento systému vnutil, ale vy, my všichni!
 ..
Nyní vám řeknu důvod zadlužovaní země!
Zamyslete se komu dnes banky vlastně mohou ještě půjčovat?
2 miliony lidí v exekuci, insolvenci atd…, další miliony nemají příjem na úvěry, další miliony již mají úvěr a na další úvěr, po celý život nedosáhnou, jelikož hypotéky jsou na celý život atd..
Nyní se zamyslete dále, ono nás zde žije pouze cca 10 mega i s těmi, kteří se třeba před hodinou narodili a počet obyvatel neroste! Prosím řekněte mi, komu tedy u nás ještě, ty desítky pouze zahraničních bank asi, tak mohou půjčovat, aby mohli fungovat a stále z naší země vyvážet náš pot, náš um, který mnohdy zdaní pouze daní za své zaměstnance?
A jsme u toho, pokud se nezadlužuje národ, tak se musí zadlužovat stát a tím přijít o vše, o svou svrchovanost, o své tradice, o důstojný život, no prostě o vše!
A nyní závěr!
Kdo z těch všech „zkurvených“, mafiánských stran a hnutí, řekl, že chce tento zločinecký systém nahradit, za spravedlivější národní systém?
Neřekl vám to nikdy nikdo, jelikož vědí, že by již nemohli parazitovat na nás všech!
Tak co vy 2 miliony lidí, ze kterých systém, všechny politické strany, které jsou u moci 30 let a které se derou k moci nyní, z vás udělali podlidi a ti, co se tam cpou nyní, tak v tom chtějí jednoznačně pokračovat!?
Budete je stále podporovat, kdo pro vás někdy něco udělal? Proč ty zločince stále podporujete, nyní mi jde o vás těch 2 miliony lidí, slušných lidí!
My potřebujeme právě vás, jelikož, vy víte nejlépe, co tento systém dokáže, vy máte systémovou maturitu“, ostatní pouze žvaní, jen vy to víte a my vás potřebujeme. Spolu jim tu jejich svinskou hostinu, parazitování na nás všech atd.. můžeme definitivně odebrat.
My víme jak, máme vše potřebné k okamžité náhradě systému a jediné co zatím nemáme, jste vy 2 miliony slušných lidí, které systém poslal na okraj společnosti!
PŘÍKLAD:
Máte nedoplatek 30 tisíc na sociálním, exekutor vymáhá 110 000Kč, to je prosím prostě TĚŽKÝ ZLOČIN!
To není ekonomická negramotnost!
  • A takto bych mohl pokračovat až až až!
  • Tak co, chcete podporovat zločin?
  • Nebo to společně změníme?
JEN UPOZORŇUJI, NYNÍ NA ULICI NIKDO NIC NENÍ SCHOPEN ZMĚNIT K LEPŠÍMU, BA NAOPAK!
Ale i u nás dojde k veřejnému protestu, ale k takovému, který bude mít smysl, který bude jasně načasovaný a nebude o nás kdo stojíme za Referendem ČSR, ale bude čistě pouze o vás a pouze to bude, váš konečný protest a oslava společného vítězství!!!
Já nemám důvod si dělat nějakou popularitu, jsem člověk který o ní nestojím, ale svým jsem si také prošel a naše cesta je prostě jediná!
JE TO NA VÁS, JE TO NA NÁS!
Za Referendum ČSR, předseda
Milan Litvik

Všem skládám slib, že se nikdy nebudu ucházet o politický post, nikdy nevstoupím v tomto zločineckým systému do parlamentní opozice, jelikož ten k do do takové opozice vstupuje, tak je stejná svině a chce si pouze urvat kus pro sebe!

SYSTÉM NELZE REFORMOVAT TOTIŽ ZEVNITŘ, TAK JAKO NELZE REFORMOVAT EU ZEVNITŘ!
SYSTÉM LZE PORAZIT POUZE A JENOM, LEPŠÍM SYSTÉMEM A TEN MY REFERENDUM ČSR, PROSTĚ MÁME!
Jsem tu jen proto, že jsem jeden z vás oněch 2 milionů, které potřebujeme získat!
Pokud se to podaří, tak pak se začnu věnovat mnoha mým koníčkům, které miluji, jelikož o to bude vše pouze a jenom vaše, naše a nikoho jiného!
Závěrem se omlouvám za některá slova, ale v těchto případech je prostě nelze, nelze nahradit jinými, snad jen více drsnými!
PS.
Přátelé, já to nedělám pro sebe, mě by to mohlo být pokud bych byl sobec naprosto ukradené, já si docela slušně svůj život mohu dožít, mohu si dopřávat radosti života, mohu jezdit po světě a srát na všechno a všechny, ale nikdy ať se v mém životě stalo co chtělo, tak za nic se nestydím a víte proč, nikdy jsem nikoho nepodvedl, nikdy jsem nikoho neokradl, nikdy jsem nikoho neponižoval, nikdy krom politiků jsem neurážel a naprosto každému, se mohu podívat do očí.
Nejde zde o mě, třeba již nejde ani o vás, ale jsou zde naše děti, naše vnoučata a naši předci! Já se nepotřebuji někomu líbit, já se nemusím někomu z něčeho zodpovídat, já nepotřebuji vaší podporu pro sebe atd… Já chci společně s vámi a Referendem ČSR změnit tento zločinecký finanční systém a s ním, naprosto všechny politické strany a hnutí a to včetně našeho budoucího hnutí!

365 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here