Tak si vyberte podnikatelskou švindl stranu SPD a nebo Pentou řízení Realisté ?

V úterý dne 29. listopadu schválila Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky zákon o střetu zájmů. Ten zakazuje členům vlády vlastnictví médií, firmy, kde má člen vlády více než 25 % podíl nesmějí pobírat dotace. To, že postihne nejvíce Agrofert a jeho majitele není nejmenším důvodem proto, aby tento zákon byl nazýván Lexbabiš. Takový zákon totiž v naší zemi chyběl, a právě majitel Agrofertu využívá tohoto nedostatku právního systému v České republice k nehoráznému zneužívání politické funkce k tunelování evropských fondů, dotací a celého hospodářství České republiky. Zneužívá vlastnictví médií k manipulaci s veřejností nejhrubším možným způsobem, který si nezadá s manipulací, kterou prováděla komunistická diktatura. Zneužíváním politické funkce pro svoje obohacování si tento středoevropský oligarcha zvýšil svůj majetek za tři roky o desítky miliard korun.
Jenom pro pořádek Babiš je vlastníkem holdingu Agrofert, který je jednou z největších firem v postkomunistické Evropě a který sdružuje více než 250 firem z odvětví chemie, zemědělství, potravinářství, lesnictví, dřevařství, pozemních technologií, techniky, dopravy, obnovitelných zdrojů (biopaliva) a médií. V žebříčku největších firem podle obratu je Agrofert na třetím místě, přitom mezi největšími plátci daní vůbec nefiguruje. Poslední příklad zneužívání politické funkce ke svému obohacování okrádáním státu a občanů je návrh na zrušení 15 % daně z kapitálového příjmu, který by mu při přijetí zajistil jednorázově mnoho miliard a poté každým rokem další miliardy.
Velmi mne zajímalo, jak poslanci o tak důležitém zákonu, jako je zákon o střetu zájmů, hlasovali. Podle předpokladů poslanci hnutí vlastněné ministrem financí hlasovali proti přijetí tohoto zákona. Ostatní politické strany v podstatě tento návrh podpořily. Jistě jste si všimli, že tabulka přehledu hlasování je zakončena nezařazenými poslanci. A tady jsem byl naprosto šokován a konsternován. Všichni tito poslanci se poté, co opustili Úsvit přímé demokracie seskupili pod SPD T. O. A všichni tito poslanci hlasovali proti přijetí zákona o střetu zájmů. K ověření se podívejte na odkaz:

http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=64590&l=cz

 Z takového jednotného postoje je zcela zřejmé, jaký charakter mají tyto osoby a komu vlastně slouží.
Pro SPD T. O. je vlastenectví a obhajoba českých národních zájmů jenom vějičkou na hlupáky.
Pro samotného T. O. je SPD jenom dalším z řady podnikatelských záměrů, které mu mají zajistit penězovod pro jeho soukromé potřeby. Podívejte se na jeho web, kde jsou tak zvaně politické zprávy a stanoviska SPD hustě prokládána reklamou tu na prodejnu asijských pochoutek, tu na přípravu asijských specialit, tu na nákup nádobí, tu na kuchařské kurzy asijských pokrmů.
To je jeden z penězovodů, ten daleko výnosnější je však předstírání vlastenectví a obhajoby českých národních zájmů. To je penězovod natolik vydatný, hlavně díky naivitě mnohých občanů České republiky, že se mu v něm náramně zalíbilo. Nechal si poradci prezidenta financovat kampaň do krajských voleb 2016. Jelikož mu to bylo ale málo, protože s jídlem roste chuť a kdo má hodně, chce ještě více, a kdo má nejvíc, tak by se chamtivostí udávil, nechává se nyní financovat Babišem, pochybuji totiž, že by tak jednotné hlasování ve prospěch tohoto oligarchy bylo spontánním vyjádřením poslanců SPD k zákonu o střetu zájmů. Co by z toho jinak měli?
Konec konců prověření hlasování těchto poslanců kdykoliv v minulých třech letech je naprosto jasným důkazem, že v parlamentu neudělali práce ani za zlámanou grešli, že mnohdy hlasovali proti zájmu občanů a ve prospěch vládnoucího gangu převážně z řad hnutí ANO.
Obdobně falešné, jako hlasování poslanců SPD za peníze, jsou i vyjádření různých umělců podporující úlohu T. O. v české politice. Nedávno se jeden „spisovatel“ vyjádřil, že by se všichni vlastenci měli sjednotit pod korouhví T. O., protože to je spasitel národa českého.
Není se ani moc co divit takovému chování, protože žádná politická strana a žádný poslanec, zvláště ne takovéto kreatury nemají jistotu, že budou znovu zvoleni. Musí si proto nahrabat za stávajícího mandátu co nejvíce, stůj, co stůj. Morálka a svědomí v tom nehrají žádnou roli, a jak by také mohly, když rozhodně nepatří mezi duševní výbavu takových osob.
Bohužel, podle posledních a naprosto zfalšovaných průzkumů volebních preferencí jsou asiatské speciality oblíbeny.
Kdy konečně prohlédnou občané, jednou za čas nacházející se v úloze voličů tu past, která je na ně nastražena. Čemu pomohou svými hlasy pro SPD? Obraně českých národních zájmů třeba proti přistěhovalcům? Rozhodně ne! Výsledek hlasování pro SPD bude dvojjediný, jednak zajistí prodloužení penězovodu pro jeho vedení a jeho nebo jejich blahobyt. Zároveň zajistí, že všechny tyto hlasy budou přímo využity Babišem a jím vlastněným hnutím. O tom není ani nejmenších pochyb. Znovu odkazujeme na přehled o hlasování.
Kdo chce do této pasti vlézt i přes varování, je to jeho věc. Tragédií našeho národa je však to, že neustálé hledání spasitele přicházejícího zvenku strhává do propasti bídy a odnárodnění nás všechny, tedy i ty občany, kteří mají svůj rozum, svůj názor a nenechají se ohlupovat ani koblihou, ani sushi.

 Lidé, probuďte se!!!

 

6,690 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here

16 komentářů

 1. Co vás „sere“ mně je úplně jedno, je smutné, že ačkoliv jsme oba dva naprostí odpůrci EU a muslimů, tak vy si vynucujete slepotu oddanost vůči Okamurovi a jste celý vzteklý, že Petr Stuchlík nebo já jej zkritizujeme. Víte, vy mudrlante, já i Petr Stuchlík jsme vše, co dnes Okamura krade a opisuje kvůli populismu, říkali a psali jako zakladatelé České občanské nezávislosti v roce 2003, v době kdy mediální mafie Okamuru teprve začala prezentovat jako moderátora aférek s cestovkami a talk-show „managéra“ v podnikatelském reality show v TV, a měl ještě politicky ruku v nočníku, takže sražte kramfleky, protože jsem vás v roce 2003 neviděl vedle mne v první linii boje proti vstupu do EU, neviděl jsem tam i toho vašeho Okamuru a neviděl jsem tam ani plagiátora Fialu, ten jako skrytý socan v ODS hledal cestičku své pseudo-politické kariéry. Takže se bavíte s veterány odporu proti EU, které to stálo nejen úsilí, ale majetky, likvidace, kriminalizace a podobné, o čemž nemáte ani páru. A kdybych nevěděl, kdo tahá za nitky páně Okamury, nebudu to psát, ale to už jsme v tajných službách a neziskových organizacích, politické zákulisní mafii, u komunistických agentů STB, který světe div se, fungují dodnes, jen bez oficiálního štítku. Takže sorry, ale v zájmu společné věci, odporu proti EU, kolaboraci si sakra zjistěte s kým se vlastně bavíte, když si hrajete na ochránce modly, která jen těchto témat zneužívá pro populistické účely své a politické zájmy těch, kdo ho tahají za nitky. A vyčkejte do srpna, potom se dozvíte, jaké vazby za mediální popularitou stojí. Možná se vám zježí překvapením i vlasy na hlavě. A už dost o konfidentovi plánované nastrčené páté kolony plíživě chystaného komunistického převratu součtem hlasů při hlasováních Babiš, KSČM, SPD. Čímž samozřejmě netvrdím, že vše ostatní v té politické mafii je lepší, jeden jak druhej potřebují defenestraci. Ale jinak si svobodně věřte čemu chcete, to je vaše svobodné právo. Já fakt nevím, proč si ale každý hovno, který se probudí dneska, papouškuje dnes co jiní řekli před skoro 15-ti lety a ještě si dovoluje autory kritizovat. Všechno co dneska Okamura slintá, bylo řečeno v roce 2003, Fiala návrh jakože Nové ústavy obšlehl ze zdrojů návrhu nové Ústavy České občanské nezávislosti z roku 2003 a ještě blbě a o socansku. Takže ještě jednou pane, nepoučujte veterány.

 2. Švindlu je všude plno ale i tak se musíme rozhodnout. KOHO MAJÍ lidé volit ? ČSSD ? ANO ? ODS ? TOP09 ?? A zlý pryč ! .. Tohle všechno jsou bandy prošpikované skutečnými oportunisty a převlékači kabátů, kteří si za korunu nechají vrtat koleno a za dvě prodají i svou matku. Nemáme volit? Pozor .. oni ti jejich skalní příznivci volit budou. A pak Brusel zavelí a máme tu do dvaceti let chalifát. Naše vnučky a možná i dcery ještě stihnou zážitek s pojídáním kebabu pod burkou. Místo do divadla nebo do IKEi si půjdeme s devítiletou dcerkou či manželkou (taky devítiletou) užít kulturu na Staromák, kde se budou kamenovat popírači Mohamedova odkazu. KDO se neposere z vyhrožování EUrošmejdů, kteří si tam tu pakáž pozvali a teď se potřebují zbavit toho nejhoršího co se jim tam nahrnulo ? Sorry. Jediný kdo v této věci mluví pořád stejně je Okamura. NIKDO. Opakuji NIKDO jiný (když nepočítám vygumovaného pseudoodborníka na Islám Konvičku, kterého jsem argumentačně dostal během deseti minut) nevaruje před nebezpečím migrace. Mám na mysli představitele politické strany. Pro mě je účelově Okamura jediná volba a SERE mě takovéhle pomlouvání, které má odradit voliče. Kam půjdou ? K Babišovi ?

 3. Lubomíre nemám problém s tím co říká Okamura, ale prozatím mě nepřesvědčil, že to co říká taky udělá… Budu strašně rád když se mýlím, ale z naivity jsem už dávno vyrost.
  A vyprošuji si, aby jsi mě nazýval mopslem ! Nikdy jsem se nikomu nezavděčoval – Orbánovi, Brexitu, Trumpovi, LePen fandím, ale historie je pořád samý švindl – tak jsem opatrný a dívám se kdo koho financuje a kde k těm penězům přišli

 4. Václav Jareš alias TEN, který TROCHU přemýšlí :D :D :D

 5. A tak, když se může soudit Vetchý s obecním ultrablbem Novotným a vysoudit na něm třičtvrtě milionu za pomluvu, může se nakonec soudit i Okamura. A jestli si pan Jindra Tichý myslí, že to odnese jen Petr Stuchlík tak je na omylu protože i s tím Novotným se sveze Blesk nebo. kde všude si ten Novotný vymýšlel. Tak to prostě v této tzv. „demokracii“ funguje. Majitel plátku je odpovědný za to co se v jeho prostoru zveřejní. Příklady ? Co třeba takový Stworův zvědavec ? Stwora jen zveřejnil na svém kanadském webu cizí článek k diskuzi a skončil s podmínkou. Co třeba Kim Schmitz alias Dotcom, který je stíhán za umožnění sdílení nelegálního obsahu ? Všechna média jsou odpovědná. Existují pokyny, které zakazují informovat o národnosti a původu pachatelů kriminálních zločinů. Ale nebojte. On ten Japonec zase může na nějakého Stuchlíka a Tichého kašlat. Klidně zveřejňujte co chcete a doufejte, že se někdo neotře o nějakou uměleckou celebritu, která si to nenechá líbit :D

 6. JINDRO – článků jsme napsal dost. Sem si dovolím napsat jen reakci. Nebude sice tak dlouhá jako článek ale já nejsem náročný :)

  Petr Stuchlík – skutečné jméno vypadá líp ale jestli šetříš tak moc místem a PEKOS ti připadá kratší, pak raději šetři místem v těch svých žvástech. Jedna věta bude až moc. Návrh abych šel na mainstream, který je plný pomluv podobných těm, které jsi zde s velkým úsilím vyprodukoval, mi přijde poněkud zábavný. Doporučuji zajít na náměstí, kde kavárnou placení šašci mávají červenými kartami a tam za produktivní činnost proti „hrozbě“ jménem Okamura, sklidíš zasloužený aplaus. Možná i Kalousek osobně doběhne s medailí divoké Pussy a připne ti ji na hrdinnou hruď. Nebuď trapný a probuď se sám. Hraješ třetí housle v dehonestační hře, kterou rozjeli mnohem větší frajeři. Teď se hraje proti Okamurovi, Zemanovi nebo Babišovi. Zítra ukážou prstem a tobě podobní mopslové opět naběhnou a hlasitým štěkáním se budou snažit zavděčit. Máte to marné. Ještě je dost lidí, kteří se už probudili a Zeman i Okamura půjdou jen nahoru. Nikdo jiný nemá krom tupé servility vůči jistým mecenášům a jejich hrám co nabídnout. Orbán, Brexit, Trump, LePen .. to vše je jen začátek změn na které budete koukat jako zjara :D

 7. Čáslava my jsme si snad potykali ? Jmenuji se Petr Stuchlík a máš nějaký problém ??
  Dovolil jsem si dát login nick Pekos protože to je kratší – až zjistím kde se mění podpis pod články tak to změním na celé jméno, aby si snad někdo nemyslel, že se potřebuji skovávat za nick.
  Je mi moc líto, že kazím někomu iluze, tak pokud si myslíte pane Čáslava, že to jsou kecy, tak tady nic nečtěte a raději jděte na mainstream media a nebo na některý Babiš nezávsilý plátek.

 8. Pane Čáslavo, do tohoto, jak vy říkáte švindl-týdeníku může psát každý. Neplatí ho žádný mecenáš, ale lidská práce a programování zdarma. A může sem psát každý. Tedy nejsme placeni za to, že se jiné názory psát nesmí. Vy jste sice pojmenován jménem, ale článek jste si napsat netroufl. Pouze komentujete a nadáváte, protože se vám někdo otřel slovem o váš idol a modlu. Tak lidově, se hoďte do klidu, srovnejte si to, nepoučujte a napište článek na téma dle vaší libosti. Podmínky pro publikace článků najdete zde : http://www.obcansky-tydenik.cz/%e2%86%92-vkladani-clanku/

 9. Kdo platí tenhle občanský švindltýdeník plný připosraných pisálků plnících s křivým hřbetem zadání nějakého toho svého mecenáše ? Co to je za dobu, kdy se autor musí slkrývat pod NICK PEKOS ? Zbabělec jeden. Já se jmenuji Lubomír Čáslava. Je to mé skutečné jméno. Jak se jmenuješ ty hrdino, který nás vyzývá ať se probudíme ?

 10. Děkuji za super for – už jsem se tak dobře dlouho nezasmál: dnes žijeme konečně ve svobodné demokratické společnosti :-)
  volební výsledky jsou tvořeny převážně zaplaceným politickým marketingem a průzkumy – kdo nemá desítky milionu, tak nemá šanci uspět – ať žije demokracie :-)

 11. Nejsem sice autorem článku, ale zapojím se. Co jste řekl? ..žijeme ve svobodné společnosti? …žijeme v demokratické společnosti? Jak jste došel k takovému závěru? A Babiš a Okamura mají jako být reprezentanti svobodné demokracie? Tak to mi řekněte aspoň dva logické důvody, jak jste k takovému postoji přišel.

 12. Vaše štvavé příspěvky proti Babišovi a Okamurovi čpějí nenávisti vyplývající ze závisti vůči úspěšným. Slova a věty nápadně podobné těm z Rudého práva tenkrát za totality…. Jenomže dneska není tenkrát, dnes žijeme konečně ve svobodné demokratické společnosti, takže vaše hlasy bohudík zanikají, o čemž svědčí zejména volební výsledky !

 13. Tenhle pamflet si objednala ozubená pleš?

 14. Pane Procházko, dezinformace jsou co? Poněkud jste je necitoval, jen jste se to samozvaně rozhodl oznámit ve svém komentáři, že to jsou dezinformace. Jenomže jste neuvedl ani co by dezinformace měla být, ani jste nijak neuvedl věc na správnou míru. Ono to dost dobře nejde, když neuvedete o co jde, tedy těžko doložíte to neexistující, o co jako sorry jde. O jakém přijetí zákona to s prominutím melete vůbec netuším a je mi to srdečně jedno. Moje stanovisko je, že Okamura je účelově stvořená a řízená opozice politických mafií politickými mafiemi a že je to pouze populista s úkolem strhnout procenta voličů na jeho stranu, kdy se poté spojí právě s těmi politickými mafiemi jakýmkoliv viditelným i neviditelným způsobem. Prostě s nimi potáhne za jeden provaz, jen proto, aby jim nahrál a udržel se u koryta. To celé. J8 vám fanatismus neberu, máte na něj svobodné právo, ale vy se ani neopovažujte násilně tlačit na to, že si musíme všichni myslet stejná fanatická populisma, jako vy. Začíná to nadávkami a výhružkami, co byste rád, vzal klacek na každého, kdo si dovolí myslet něco jiného? Na to dejte pozor, ne všichni jsou ovce. Mohlo by se stát, že vám takovou hůl nacpu do řitního otvoru. Takže diskuse? Dobrá. Ale už si ani jednou nedovolte nadávat nebo snad dokonce vyhrožovat. Já žalobu podávat nebudu, to mi věřte, nejsem ani snílek o české justici, ale ani nejsem pacifista.

 15. Nechápu, že takovéto dezinformace vedené obcanským týdeníkem nejsou ihned žalované a takovéto bulvární zmetky nezakážou, proč semka nedáte jediný důkaz ohledně toho, že T.O nebo SPD hlasovali pro přijetí zákona??? Vždyť ještě nebyl ani v prvním čtením tak co to tu autor článku mele za dezinformace, lži a nesmysly okamižte by měl takový tupec dostat výpověd a být zažalován za záměrnou politickou manipulaci veřejnosti. Proč tady je jen snůška keců, kterté nejsou podloženy jediným důkazem??? Napište jediný důkaz jinak se podívejte do zrcadla a pořádně provackujte, jedinou hrouzbou našeho národa jste právě vy lháři z médií!!!

 16. Mnohomluvného Okamuru stačí chvilku poslouchat a každý kdo trochu přemýšlí musí poznat,že se jedná o demagoga,který někdy rychleji mluví než myslí.Robejšek,na první pohled dost nesympatický je figurkou nejen Dospivy,ale možná za ním stojí někdo ještě horší.On sám je jen loutkou za bakšiš zastupující někoho jiného.Jeho kampaň je ponurá jako on sám.Myslím,že jako „bílý kůň“ těch kteří s ním manipulují,není dost atraktivní.

Comments are closed.