Trošku sakrasmu a trošku faktů pro hysterii kolem „našeho“ Banga

Kolem celé aféry s Českým slavíkem, Ortelem, Bangem jeho provokacemi je stále živo. Jakže se to jmenovala ta společnost, co vymyslel na závěr knihy i filmu slavný Saturnin ve stejnojmenné knize i filmu? Společnost pro nápravu a narovnání vztahů a pohledů na hrdiny aneb jak to bylo doopravdy? Tak nějak to bylo, opravdu nebudu dohledávat ani film, ani závěr filmu, kde je přesný název citován. Pro navození příspěvku to takto asi stačí.

Příspěvek pro odlehčení …

Je vidět, že Dobrý voják Švejk a Hašek působí na národ i po století. Příkladem je sakrastický humor, svým způsobem i kouzelný, protože naprosto ignoruje pseudo-intelektuální hysteriky a hlupáky, pravda, stav trochu zlehčuje, ale humoru si užíváme dnes a denně, kdy si mnozí dobírají státní symboly i stolec prezidenta a to nikomu nevadí. Mně zase nevadí tento sakrasmus a opravdu jsem se usmál. Je to z ulice, je to takové, jaké to je. Vůbec nevadí, že to nesedí do škatulky uhlazených elitářů. Furt lepší, než čumět na bulvár o tom, jak si která celebrita kde a s kým zadala i když často chybí za kolik. Tohle si mi prostě líbí. Citujeme příspěvek ze sociální sítě. Obsah je autentický, redakce do něj nezasahovala.

cerny

FCB – autor Tomáš Morávek
Na podporu Radka BUMBAGY , nebo jak se to jmenuje
Můžete mi laskavě vysvětli proč je v tomhle filmu sestřelen zrovna ČERNÝ jestřáb ? !! To někdo nemůže natočit film o sestřelení bílého jestřába ? RASISTI !
A potom : proč se topí černým uhlím ?! To se Vám líbí, co ? Zapalovat nás ! A kdy se začne topit bílým uhlím ? RASISTI !
A co takový černý pasažér ? Jako-že kdo jede bez jízdenky, tak je hned cigán ? A kdy přijdou na řadu Židi, co ? Proč se neříká, že revizoři chytili žlutého pasažéra ? RASISTI !
Kapr na černo !! I ty Vánoce jste pokazili ! Chudák němá ryba:-( proč není kapr na bílo ? RASISTI !
A bilý sníh ! Proč my nemáme náš černý sníh ?! I my máme právo dělat sněhuláky! A jak mám kurwa dětem postavit cigánského sněhuláka z bílého sněhu ? RASISTI !
A vůbec nemluvím o tom, že někdo má “ černé myšlenky “ . Hnus ! Co je černé je špatné ! RASISTI ! A stejné je to na pohřbech ..všichni v černým…jakoby jste nemohli chodit pohřbívat v bílým ..
A černá kočka nosí smůlu ..jasně ! Bílá by přinesla štěstí, co ? I do těch pověr jste dali RASISMUS !
A co taková Lucie Bílá ? Schválně BÍLÁ !! Lucie ČERNÁ by se Vám nelíbilo…RASISTI !
A proč je tma černá ? Co ? !! Mlčíte…bílá tma by se Vám nehodila do krámu…RASISTI…
a PROTO : SPOJEME SE A BOJUJME ZA ČERNÝ SNÍH, ŽLUTÉ PASAŽERY, BÍLÉ JESTŘÁBY ,BÍLOU TMU A LUCII ČERNOU !!
A nyní příspěvek velmi vážný … se souhlasem Tomáše Ortela publikujeme bez komentáře. Není ho třeba.
15267725_1806487416234429_4428968493296873779_n
Jako redakční příspěvek jsme si dovolili přidat ještě jeden Fcb příspěvek ze sociální sítě… Pro ty, kteří jsou mimo dění, zleva máte texty písní pana Banga kritizujícího Ortel, poučujícího národ a dovolávajícího se národa, z jeho tvorby, s tím, že lidé nesmí mlčet. Zprava máte texty písně skupiny Ortel a frontmana Tomáše Ortela.
Pane Bango, příspěvek tedy nemlčí a i my nemlčíme, opravdu se nám vaše sprosté texty nelíbí, jsou velmi vulgární, možná vychovávají nějakého jakéhosi primitiva kdesi a cosi (když připustím, že v závěru několika minutových textů super sprostých textů zmíníte, že onen primitiv chytil nějakou pohlavní nemoc), nicméně nepochybuji, že jste natolik inteligentní, abyste nevěděl, že toho primitiva nevychováte, ale spoustu svoloče nadchnete svými vulgarismy.
15284066_1556770651005788_7346158144675186382_n

 

1,354 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here