Trošku zamyšlení nad různými skupinami a skupinkami, které by rády dělaly revoluci.

Trošku zamyšlení nad různými skupinami a skupinkami, které by rády dělaly revoluci.

1) Zajisté jsou skupiny, které to asi myslí dobře, jenom provedení je jako neřízená střela s cestou do zdi.

2) Zaručeně jsou i takové skupiny, kde se najdou lidé s dobrými úmysly, jen jsou poněkud ředitelé zeměkoule a dílem i lidé, co cítí v blízku radikální změny a snaží se připojit k proudu ze zištnosti.

3) Zaručeně se mezi všemi skupinami najdou četní rezidenti, agenti, provokatéři a udavači, tak jak tomu bývalo dříve, protože jak známo, BIS je pohrobkem STB a tam žádní blbci nebyli.

4) Zaručeně jsou i takové skupiny, které mají za úkol provokacemi zmapovat a evidovat případné revolucionáře schopné revoluce, k čemuž vytvářejí operativní kombinace a provokace a právem můžeme říci, ti největší křiklouni jsou řízenými rezidenty.

Proč? Ještě jsem neviděl při mém životě, a byl drahně bohatý na zkušenosti, že by nějaký skutečně schopný a aktivní odpůrce tohoto režimu a EU prošel do čela kterékoliv z těchto skupin, co jich tu máme a kterým (ne vždy ) ale často kraluje skupinka dementních ultra-komunistů, kteří dělají svou rádoby komunistickou propagandu tak vehementně a psychopaticky, že vlastně komunistům podrývají postavení. Proč? Protože každý si řekne, jestli tito debilové mají strašit návratem komunismu, panebože chraň nás. Protože to je jako by je školil agent Schwanzenberk, v tom jak mají škodit. Tedy žádní komunisté, propracovaná havlistická mafie.

Ne, že by komunisti, sluníčkáři, havloidi, kalouskovci, někteří okamurovci, Holešovská výzva nebyli všichni stejní. A skutečně chraň nás bůh, a to jsem ateista, jestli ti lidé jsou skutečně tak blbí a hysteričtí, jak jsou. Věřím, že je to jejich úkol a ten plní odpudivě svědomitě. Provokují, jsou snad všude a všechno co kde je, diskreditují.

Nebo si vážně myslíte, že STB byla banda hlupáků (nebavím se o morálních hodnotách, tu u tajné služby nenajdete nikde).

Položme si otázku. Myslíte si, že ti, co dokázali řídit špinavost v roce 89 a dále, co se tu děje, míněno samozřejmě v klíčových a historických etapách, že by si dnes nechali vzít žezlo, iniciativu, vítr z plachet a moc ve státě jen tak lehce a jenom proto, že na Václaváku demonstruje několik desítek naivních, vyřvávajících komunistická nebo antikomunistická hesla? To asi nebude to pravé ořechové, že?

Tedy, kde je pravda, kdo s touto zemí manipuluje, k jakému obrazu? Nejde jen o nás. Tak jak světové rozvědky řídily pseudo-revoluce tehdy v celé Evropě, tak připravují řízené a koordinované cíle i dnes v oné EUropě.. Možná na chvíli povolí uzdu, nejspíš proto, aby vzápětí utáhli udidlo ještě víc. A běda, když se ozvete.

A chraňme se regulované nebo polovičaté a neúplné  přímé demokracie a zeptejme se, jak by to asi dopadlo, kdyby naše všemocná média zmasírovala tento náš národ ovcí, navíc prodejných za jakoukoliv sociální dávku nebo kus buchty, třeba z Bruselu, tak, že bychom si zvolili v nějakém jednoduchém triku vlastní zánik a připravili naše potomky o naši zem. Myslíte, že to je až tak neuvěřitelné? Počkejte až budou naše ulice plné multikulturního čehosi a ti budou říkat, já jsem tu doma, Brusel mě sem poslal. A vy vypadněte.

Jindra Tichý st. | šéfredaktor | 2.12.2014 | z archivu Má Vlast | free public|

 1,225 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here