Už to docvaklo fanouškům SPD nebo to stále nedochází?

Bohužel s lítostí musím konstatovat, že předpověď budoucího politického vývoje kolem Okamury a SPD se potvrzuje čím dál tím více. Provázanost Babiše s Okamurou je tedy již oficiálně venku. Opravdu bych se byl býval rád pletl v tom, že Babiš a Okamura hrají zákulisní hru o koryta a že to není jen další pečlivě připravená hra politických mafií, jak vyměnit tváře na hlavě politické chobotnice. Bylo by lépe, a byl bych raději, kdybych se byl býval pletl a Okamura byl opravdu ten čistý štít, který oživí a napraví nechutnou mafiánskou politickou hru v Českém Kocourkově se vším co slibuje. Bohužel jsem se nepletl a nepletu.

Článek z mainstreamových internetových novin Novinky.cz … Babiš a Okamura uzavřeli pakt o neútočení  je toho zřetelným důkazem.

A opravdu je mi líto příznivců SPD a Okamurových fandů, protože čím více jich je, tím více je znovu a opět podvedených v této zemi. Proč jsem to předpovídal a proč to předpovídám. Jednak v základu si prostě neumím představit hromadu bezpáteřních udavačů a kariéristů hnutí ANO, kteří jdou bezohledně po moci za jakoukoliv cenu a přiklánějící se za čímkoliv, kam bezpáteřní zločinec a estébák Babiš ukáže na jedná hromadě s příznivci SPD a Okamury, kteří jsou převážně z řad právem nespokojených a namíchnutých občanů zejména orientovaných proti muslimské invazi, politické mafii a hnusnému stavu naší země a státu.

Kam tito dva pánové celou věc dovedou? Ke koalici a vzájemné podpoře. K ničemu jinému. Je jasné, že pokud nebude parlamentní většina dostatečná na přijímání  a případně rušení zločinných zákonů, nelze nic dělat. Ví to Babiš, ví to Okamura a víme to i my lidé. Jenomže tam je jedna podmínka. Ta hlasující parlamentní většina musí být občanská, jinak je to vše stále na nic. A já se ptám, může z hromady udavačů a hromady naivních doufajících vzniknout vůbec parlamentní pro-občanská většina? Zcela určitě ne, o tom může snít jenom opravdu naivní blázen.

Kdo tedy schválí onen slibovaný zákaz dovozu imigrantů a jejich okamžité vyhošťování? Kdo tady zruší nelidské exekuce, kdo zvedne příjmy a důchodu na důstojnou úroveň evropského standardu?  Kdo zruší politické, mediální, justiční mafie a lobby? Snad Babišovi konfidenti, kterých bude v parlamentu většina? Snad Okamurových pár poslanců, kteří budou muset skákat jak tandem s Babišem pískne? I malému děcku musí být jasné, že si větev pod sebou neuříznou ani náhodou.

Okamura si vypěstoval kult osobnosti, který je podložen jen populistickými hesly. Nikdy neřekl, jak to všechno chce zařídit. Zato řekl, že s Babišem budou prý „čestní rivalové“, kteří vlastně vůbec nesoupeří a jen si hrají s důvěrou lidí planými sliby. Možná dokonce Babiš v budoucí koalici nekoalici s Okamurou dovolí SPD nechat schválit ono slibované obecné referendum, o kterém můžeme říci, že je již předem impotentní.

Proč? Protože referendum bude mít skutečnou váhu a sílu jen tehdy, když bude mít zákonodárné právo úplné a to znamená zrušení zastupitelské parlamentní demokracie a převedení na úplnou přímou občanskou demokracii. Česky , jenom občané v referendu mohou schválit zákony a Ústavu. Jenže nic takového Okamura neslibuje, nic takového nenabízí. Nabízí jakýsi hybrid, kdy politické mafie a zastupitelský parlament budou existovat dále, česky mafie zůstane u moci a dojení národa a státu bude pokračovat, s tím, že v čemsi, pro mafie nepodstatném, dovolí občanům o „čemsi“ bezvýznamném hlasovat.

Důchody to nezvedne, exekuce to nevyřeší, rozkrádání státu Evropskou bankou a Evropskou unii v pozadí nadnárodních banksterů nepřestane, mediální mafie, justiční mafie, bankovní mafie zůstanou nedotčeny. Tak kde to jsme.

Proč jsem již dříve říkal, že Okamura je jen potichu připravovaný politickou mafií na svou úlohu? Má to pár bodů a je to jednoduché …..

 • Česká televize a mediální mafie jsou v rukou havlistických konfidentů STB, kteří mají prsty v rádoby-revoluci 1989  a např. podporují multikulturní dovoz migrantů a přesto potichu nenápadně podporují a podsouvají Okamuru už od roku 2005 veřejnosti do podvědomí. Nejprve jako mluvčího cestovek, potom herce televizních talk-show , potom jako parlamentního a pouličního demonstranta. Proč, když by měl být Okamura očividně jejich protivník, který naopak migranty nechce? Není to divné?
 • Je snad málo hlasů na ulici, v politice i parlamentu, kteří nechtějí a kritizují invazi muslimáků do Evropy? Není. Je dost lidí, kteří vystoupili proti tomu, ale české televize a mediální mafie je neukáže. Stále ukazují jenom toho jednoho, nikoho jiného. Okamuru. Čím to bude, že protivníci multikulturní havlisté, protože ti mediální mainstream ovládají, dělají skrytou reklamu a propagaci protivníkovi populisticky hlásajícímu lidem líbivou anti-muslimskou propagandu (ale bez řešení)? Není to divné? A pozor Havla a další také připravovali 2 desetiletí, než ho dosadili.
 • Babiš, sám velký estébák, mafián, spekulant a miliardář stylu „Sorry, co je vám do toho“ je ze stejné skupiny lidí, kteří jsou nabaleni na falešnou revoluci z roku 1989. Okamura je potichu podporován tou samou skupinou lidí, kteří dosadili Havla a vládnou tu všude dodnes. Oba jsou tedy, ač naoko se to tváří jinak ze stejného gangu, ze stejné bandy.
 • O tom, že se dříve komunisté a estébáci rvali mezi sebou o moc známe z roku 1968-9, z roku 1989 a až do současnosti, kdy se rvou jejich komunističtí pohrobci a zase o moc.
 • Nebo myslíte, že když uměly tyto mafie desetiletí připravovat převrat 1989 z moci komunistické na moc skrytě všude-komunistickou, že tu schopnost ovládat masy podvody a sliby zapomněly? Nejprve použily ČSSD, ODS, ODA, Unii, Top09, k tomu Zelené, VV, teď tu máme ANO a SPD.
 • Proč by neuměly připravit deset let dopředu jednoho Okamuru, dát mu skrytou podporu a vytvořit si pro nespokojené občany ventilek a pomocnou podporu a koaličního partnera vyššímu estébákovi, Babišovi, který vše co vlastní, investoval a pořizoval za peníze KSČ a tehdejšího státu, zavčasu vyvezené do švýcarských bank ještě před revolucí?
 • Nebo pro jaké peníze si myslíte, že jel dnes již nebožtík Rarnsdorf do švýcarské banky, když ne pro úroky z miliardových vkladů STB a KSČ z roku 1988-1989 před revolucí?
 • Za co si myslíte, že všichni ti pohůnci Mafie 1989 a Charty 77 privatizovali ve velké i malé privatizaci? Myslíte, že by nechaly celý stát a vše co dokázaly znásilnit a čeho se zmocnily jenom tak na pospas jakémusi Okamurovi z cestovky a ulice? Jen blázen to nevidí, nechce vidět a bude ideově blbnout z naprosté iluze.
 • A avízo kooperace Babiš-Okamura je jen dalším důkazem toho, že se bohužel asi nepletu.

 

Je mi líto všech podvedených příznivců současných i budoucích. Jenomže lépe bude až tehdy, až lidé pochopí, že všechna ta parlamentní a politická mafie musí pryč a lidé musí voliti sami sebe a své vlastní zákony přímo a bez politických stran a přímo bez úplatného parlamentního zastupitelství, úplnou zákonodárnou mocí v rukou občanů, úplného občanského referenda.

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|2.2.2017|free public|

 48,199 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

59 komentářů

 1. >Možná to píši proto, aby se lidé zamysleli. Víte proč? Já žádnou politickou mafii nevolím
  Aha, takže budete sedět na prdeli a čekat, až se to samo nějak vyřeší, že? A to že volit nebudete? Právě naopak, tím, že rezignujete nahráváte právě té vaší mafii a jasně ji dáváte najevo, že to co dělají je naprosto vpořádku. Někdy je prostě nutné volit to nejmenší zlo, nevolením nevyřešíte absolutně nic.
  Možná jste to práve Vy, kdo by se měl zamyslet.

 2. no už jsem si myslel,že nic takovýho nevymyslíte chudáci,to to trvalo ))))))

 3. Autor je pomatenec.

  1. Je to přesně opačně než dedukuje pan Tichý – dohoda se konalapo té co jsme s es Andrejem babišem nedohodli na spolupráci.
   Ale nerozešli jsme se ve zlém. Dohoda o neutočení v roce 2013 spočívala v jediném – v tom, že že se k soběbudem chovat korektně – tj budeme diskutovat a konkurovat si na základě programu a nikoli vzájemnou dehonestací – dohodnout to s andrejem Babišem který právě koupil MFD a i Impils mi připadlo jako základ pro úspěch tehdejšího Úsvitu.
   Jak víme nijak to neovlivnilo pozdějíš vývoj ve Sněmovně kde jsme nebyli vzati do vládní koalice a ANO prokazatelně po léta odmítalo naše návrhy zákonů. Nic to ovšem nemění na tom že takovou dohody bych kdykoli uzavřel s každým znovu. férový volební boj je podmínkou demokracie a dnešní SPD, jako kdysi Úsvit, nemá na to povahu natož peníze a tak vliv, aby vedl dehonestační kampaně jako mainstreamové strany.
   V průběhu volebního období ovšem přišly momenty kdy Andrej a Tomio se navzájem dost tvrdě kritizovali a smaozřejmě o žádné spolupráci dodnes nemůže být řeč.
   Tohle píšu jako ten, který zmíněnou dohodu dojednal

  2. Author

   No vidíte pane Nováku, i když čtenáři komentáře zřejmě netuší, kdo jste, budou asi předpokládat, že z vedení SPD, první naprosto věcně uspokojivá odpověď a reakce, odpovídá k tématu článku, ano chtěli jste dohodu, ano, dohoda se nekonala, ano do současné doby žádná dohoda neexistuje. V podstatě lze z toho vyvodit i možnost toho, že byste neměli problém s tím o dohodě jednat, to už je ale pouze předjímání, které budoucí dohodu s Babišem, a to je podstatné, ani nevylučujete.
   A to je to podstatné, co by se měl čtenář a volič dozvědět, aby se podle toho mohl rozhodovat. Proč? Protože jsou tací, kteří se zlodějem, podvodníkem a estébákem Babišem nechtějí jet ve stejném vlaku ani náhodou a jsou tací, co by jim to bylo jedno a jsou tací, co by se jim to i líbilo. Každého věc a osobní právo. Ted mají možnost se seriózně zamyslet a rozhodovat.

 4. Pan šéfredaktor Tichy patrně přehlédl, že odkazovaný článek je z r. 2013 a od té doby čas poněkud pokročil. Nevím, zda si nevšiml data článku svojí nedbalostí či záměrně. S ohledem na následující další dedukce pana Tichého lze důvodně předpokládat, že jde o přehlédnutí záměrné, aby měl důvod ke psaní svého blábolu.
  Chovancovův dezinformační tým již funguje a jistě mnozí pisálci budou mít zájem přisát se přes něj na státní rozpočet.

  1. Author

   Tak si to přečtěte ještě jednou a pokuste se přemýšlet. Je to o stavu případné spolupráce budoucí s odkazem na minulé. I malé dítě pochopí celek a nikoliv vytržené argumenty z kontextu.

  2. Pan autor spoléhá na nic neříkající fotky a odkaz na lžimédia, a z toho vytvoří hypotézu, která kulhá na obě nohy. Gratuluji

  3. Author

   Ano děkuji za názor, já mám ale jiný, jednoduchý, slušný člověk se zloději, podvodníky a udavači u jednoho stolu nesedá, zvláště chce-li být lídrem, chce-li voliče a čistý štít a chce-li si osvojovat navíc samojediné právo na spasitele této země, takže mně ta fotka něco říká a vaše ignorace této rovnice je váš smutný příběh, nikoliv můj. Al samozřejmě respektuji vaše právo vidět to jak chcete a sedět s kým chcete. K mému stolu nic takové nesmí.

 5. Pane Tichý, nevím, jakou politickou stranu propagujete, že jste tak proti Okamurovi.Jak se říká…Když se do hovna šťourá, tak smrdí…Rozhodně nemám zapotřebí vás urážet, každý máme svůj názor.Na každého polotika lze najít špínu, pokud bychom na všechny měli hledt špínu, tak prostě žádný politik nebo strana by nebyla volitelná.Ze všech těch klaunů v politice mi je Okamura nejsympatičtější.A váš článek chápu, chcete se prostě zviditelnit a třeba podpořit tím stranu, kterou budete volit.Takže mnoho štěstí.

  1. Author

   Pokuste se zamyslet, jestli to, co tvrdíte, že se snažím podpořit stranu kterou budu volit, jestli si to jen nemyslíte, ale v podstatě nevíte o co takové tvrzení opřít. Možná je pravda prostější. Možná to píši proto, aby se lidé zamysleli. Víte proč? Já žádnou politickou mafii nevolím, ať je to kdo je to a protože to vše jen politická mafie vytvářená skutečnou vládnoucí mafií z pozadí jako systém, nebudu tento volební mafiánský systém podporovat. A kritizuji vše, co považuji za nečestné a mé zemi škodlivé a to bohužel je i laciný populismus a plané sliby. To tu bylo 27 let a už toho stačilo.

 6. Strasny blabol postaveny na clanku z roku 2013 pred volbami tehoz roku.Ukazka naprosteho novinarskeho amaterismu, pokud to tedy nebyl umysl…

 7. Pan jindra,je asi takovej casove omezenej.ale bouzel takovejch je vic lidi neverte temto kecum.jedina volitelna strana je v teto dobe je SPD.a toto je jen zase jedna lživa kampan placena Sobotkou a jemu podobnych.

  1. JISTĚ,FAŠISTICKA ODNOŽ EU SE SOROSEM ZAPRACOVALA A DOBŘE PLACENA MEDIA CHTEJI ROZEŠTVAT NAROD.KVULI TAKOVYM KOLABORANDSKYM NOVINAMA BUDE VALKA A POTOM FRAJERE SE TĚŠ ZA POMLUVY PUJDEŠ K SOUDU A FAŠISTI BUDOU ZAKAZANÍ.KDO VAS FINANCUJE KDYŽ NE STAT.JSTE PLACENÍ OD POLITIKU EUROHUJERU KOLABORANTU VLADY A NIČITE NORMALNIM LIDEM ŽIVOT.ANO RAD BYS PAKARNO ABY VLADLI TI CO I NADALE PRODAVAJI ZBYTEK STATU A SCHVALUJI MUSLIMSKY NACIONALIZMUS.TY PAKO PISALECKÉ SE PODIVEJ NA VIDEA NA TY TVE KOKOTY MUSLIMSKE CO VYVADEJI V EVROPĚ A PAK MLUV.SPRAVNY OBČAN VOLISPD A SERE NA TY ZRADCE NARODA CO TAM JSOU A NEBOJ HLUPÁČKU UZ PUJDETE OD KORYT.OKAMUROVI DEJ POKOJ NESAHAŠ MU TAK AKORAT POD PENYS KUŘBUŘTE PISALECKEJ MAMRDE


 8. Nevím, co Vaše kritika Tomia Okamury má znamenat?!

  1/ Článek, na který upozorňujete, je ze srpna 2013 – tehdy byl T. Okamura předsedou ÚSVITu – a jaká svinstva proti němu následovala, víme moc dobře…

  2/ Okamura se pouze s Babišem domluvili, že se vůči sobě budou chovat korektně. Co je na tom podle Vás špatného?! Že byste už zapomněl, jak se politici vůči Okamurovi tehdy chovali?! Zapomněl jste na ty kýble špíny a svinstva ostatních politiků a médií vůči Okamurovi (ostatně – to pokračuje dodnes)?!

  „Mluvili jsme o tom, že o sobě nebudeme lhát, pomlouvat se a vzájemně se nepravdivě dehonestovat. Když jsem Babišovi navrhl, abychom se domluvili, že nebudeme překrucovat fakta a vzájemně o sobě lhát, neváhal ani vteřinu. Prostě jsme si řekli, že budeme vést korektní, slušnou kampaň,“ prozradil včera Právu Okamura. https://www.novinky.cz/domaci/310168-babis-a-okamura-uzavreli-pakt-o-neutoceni.html?source=FBS

  1. To je uplny blabol

 9. Nic jiného, než panický strach z SPD Tomia Okamury. Je nutné počítat s tím, že podobné pomluvy se budou před volbami množit. Příznivci přímé demokracie, nenechte se oblbnout.

 10. Ano,bylo to pro volby v roce 2013,další volby se blíží a propaganda začíná a bude to horší, SPD nabírá ve velkých obrátkách a má velký úspěch voličů i ve volbách, je to plán Sobotky jak říkal,ČSSD,ODS, TOP 09 si to nemůže dovolit a jediná možnost je oslabit voliče SPD Tomia Okamury a to už tady bylo před volbami naposled.Nenechte se okouzlit kecy.

 11. Vážený pane Autor, máte pocit, že členové a sympatizanti p.Okamury po přečtení těchto nesmyslných řádků otočí svůj názor o 180 stupňů? Každý, kdo sleduje proslovy, jednání, konání a zájem Tomia o lepší život pro české občany, nikdy nepřistoupí na vaše lži, protože pokud pracuje nebo koná uvnitř hnutí jakoukoliv činnost, moc dobře ví, že začíná předvolební boj o voliče. Takže nedělejte ze sebe trapného. A nebo jste jeden ze sluníčkářů, který za tento článek dostal pěkný balík peněz. To si přeberte sám. A navíc, ta fotka je dost stará na to, aby to vůbec mohla být pravda.

 12. Pane Jindro Tichý st., vy jste blázen, nebo hajzl!
  Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura – SPD
  Je vidět, že už začíná volební kampaň. Naše konkurence začíná šířit nepravdy. Aktuálně se šíři, že se Okamura domluvil s Babišem. Skutečnost je taková, že vedení SPD s nikým o žádné povolební spolupráci nejednalo. V tuto chvíli o ničem takovém nepřemýšlíme, protože se plně koncentrujeme na klíčové sněmovní volby v říjnu 2017. A jednoznačným kritériem pro jakoukoliv spolupráci s kýmkoliv bude prosazení našeho politického programu: http://spd.cz/program/

  1. tady jde možná o minulé volby, kdy SPD bylo ještě s názvem Úsvit, hold pan redaktor se buď probudil po dlouhém spánku ( od roku 2011) nebo se záměrně snaží někoho konkrétního pošpinit. A důvod? Inu blíží se opět volby a někdo potřebuje peníze svého chlebodárce a tak píše špínu ať je to jak chce, nějaká politická či novinářská slušnost se už dneska nenosí, důležitý je náklad a z toho zisk.

 13. Ubohý a nic neříkající článek. A poslední odstavec mluví za všechno. Mě je naopak lito, že tito takzvaní brouci Pytlíci všechno ví všechno poplivou a nic nedokážou. Naopak s nám vyjadřují lítost, že mi žijeme tady a oni na Měsíci. Chtěl jsem udělat rozborku, ale nemá to smysl. Možná pár otázek . 1 Můžete jmenovat konkrétně kdo jsou podle vás tito lidé – vaše cituji – Jednak v základu si prostě neumím představit hromadu bezpáteřních udavačů a kariéristů hnutí ANO, kteří jdou bezohledně po moci za jakoukoliv cenu . Konec citace. 2. občané jsou podle vás
  blázni ,udavači – vaše citace – A já se ptám, může z hromady udavačů a hromady naivních doufajících vzniknout vůbec parlamentní pro-občanská většina? Zcela určitě ne, o tom může snít jenom opravdu naivní blázen. Víc mě za to nestojíte. Konec citace. Až celá odejdou generace takový jako jste vy, které štvou vše a všechno proti sobě potom možná bude lépe.Nic se vám nelíbí,nic se vám nehodí,všechno je špatně,všichni jsou udavači a konfidenti. Co tady vůbec děláte? Nebo si ve své nadutosti myslíte, že jsme stádo a vy jste ten kdo nám bude dávat rady do života?

 14. Toto je jen další tendenční článek který se snažit schválně poškodit SPD a Tomia okamuru ale žádný argument v něm není. To že byl Okamura v roce 2005 jako tiskový mluvčí cestovek v ČT nic neobvyklého neznamená , divné by bylo kdyby tam nebyl. To že pak byl v talkshow také není nic divného když je úspěšný a oblíbený podnikatel . V české televize ale obecně v meinstreamu má minimální prostor a stále útočí na ČT takže o spolupráci nemůže být ani řeč.To že z proti uprchlický hnutí je v TV téměř jen Okamura má také jednoduché vysvětlení,je to poslanec jeho hnutí má podle průzkumů kolem 5.% což je zdaleka nejvíce a jeho hnutí je největší a zcela jistě se do sněmovny dostane. Ostatní hnutí nemají ani sebemenší šanci se tam dostat proto také nejsou v médiích vidět. To že uzavřel prý s Babišem pakt o neútočení slyším poprvé ale jelikož Okamura v každém videu na něj útočí je vidět že je to nesmysl. Podívejte se na program ano a na program SPD a jak kdo a co se sníží prosadit a kdo jak vystupuje. Jdou si proti sobě. Sám Babiš nazval SPD jako extrémisty s kterými nechce spolupracovat a jeho lidé se v krajích proti SPD neustále vymezují. V ústeckém kraji uzavřeli koalici proti ANO a vystupují proti rozhodnutím ANO.
  Rozumnému člověku je naprosto jasné že ANO s SPD spolu nespolupracují.
  Takto tendenční článek tu nebyl dlouho.Dokonce by mohl být i označen jako dezinformační článek tím novým institutem ale to těžko udělají protože ČSSD se tento článek hodí do krámu.

  1. Author

   No zhodnotil jste to hezky, kultivovaně, takže zbývá jen počkat na ty volby a uvidíme s kým bude poslanectvo za SPD hlasovat a s kým ne, o hlasování stávajícím už pochybností není, už několikráte se stalo, že pan Okamura hlasoval v rozporu s proklamacemi, kterým věří voliči. Historie nás rozsoudí. A proč mne předpokládané výmluvy budoucí u nutných kompromisech napadají už nyní? Asi proto, že se na to politické mafie vymlouvají v impotentní hře parlamentu celých dvě a půl desítky let?

  2. Na každém šprochu pravdy trochu,jak se říká.Něco na tom asi je.Bohužel zbavit se politických stran se lidem nepodaří.

  1. Nevěřím ani Babišovi ani Okamurovi a dochází na má slova!!!Jen fanatici křičí SPD…..paragrafy 424/91 mluví jasně!!!Od roku 1992 kdy byla ČSFR rozdělena bez nás,tak vše co se tady děje včetně je Neplatné!!!

 15. zajímavej názor – až mě silně zamrazilo – „nedej bůh“, aby měl autor pravdu !!!! Zatím dál žiji v tom, že to je to blbost a dál podporuji SPD. Je to zatím nejlepší možnost, jak se z těch sraček dostat a zbavit se těch vlastizrádců ve vládě. Defenestrace se od toho národa nedočkám, jedině voleb a zvolit SPD.
  Stojím za Okamurou, Jeho slova jsou i má slova.

 16. Abych trochu zmírnil svá slova,tak vám p.Tichý starší řeknu ještě jednu větu:Třeba to myslíte dobře,ale pokud lidem ve svém psaném projevu zdělíte informace,které je postaví do neřešitelné situace,tak jim musíte zdělit i řešení,jinak jen píšete o něčem,čemu sám nerozumíte.Omlouvám se za ty estébáky,to jsem asi přehnal.

  1. Author

   Nic se neděje, průběžně analyzuji stavy reakcí a jsem zvyklý. Víte fanatikům nelze nic sdělovat a bohužel dnešní závěr je, že asi ze sta lidí 3 reagovali na potencionální spojení Babiš a Okamura, tak jakékoliv sdělení možného řešení je zbytečné, protože to řešení vlastně nic neřeší, tedy řešením není. Když řeknu „zákonodárná moc do rukou občanů v úplném referendu“ tak jim vůbec nedochází o co jde. Oni nechtějí nic řešit, chtějí iluze a svojí modlu a samozřejmě potencionální další zklamání. Historie ještě nedozrála.

  2. Bohužel,za stávajícího stavu politické vzdělanosti a hlavně chuti,zůčastnit se politického dění,jsem trochu skeptický i jako člen-čekatel v SPD k výsledkům parlamentních voleb v ČR,ve vztahu k SPD.Pokud ale,považuji ostatní strany za nevolitelné a o tom jsem přesvědčen,zavolím stranu,která mne oslovila svým volebním programem a zároveň jsem do ní vstoupil.Ne proto,že jsem fanatik,ale proto,abych mohl tuto stranu hodnotit zevnitř a byl u prvního zdroje informací.Je to pragmatické a zatím to funguje a myslím že jen s malými chybičkami.Doporučuji totéž pro vás.A lidem odpusťe že se do vás navezli a buďte rád,že je tu aspoň pár lidí,kteří si stojí za svými vizemi a ideály.Každý jsme trochu jiný a každý se vyjadřujeme jinak.Jsem ale rád za tu jednotu,která v SPD panuje,co se prosazování jejího programu týče.Čím více lidí se sjednotí názorově na základních věcech,tím je větší naděje na úspěch.

 17. Zase lživá propaganda ze strany ODS, TOP 09 a ČSSD! Mají strach o svá korýtka nebo koryta???

 18. Není koho jiného volit než Okamuru a vy se zamyslete nad tím,jak by jste zákonně vyřešil stávající politickou situaci.Pokud navrhujete zrušení politických stran,tak jste v současné době buď utopista,nebo hlupák.Nikdo z českých občanů,nechce nějakou krvavou revoluci a následnou anarchii,podle vašeho vzoru.Pokud máte reálnou vizi,jak by správa státu mněla bez politických stran vypadat,tak ji lidem zdělte.Podle mne máte prd a nevíte si rady.A tu fotomontáž si strčte za klobouk a za Okamuru a s kým půjde do koalice nemluvte.Ono to totiž nezáleží jen na p.Okamurovi,ale také na členech jeho strany,kam se vydá.Jinak docela dobrý pokus o manipulaci.A pokud by jste chtěl návod,jak se dá řídit stát bez politických stran,tak oproti vám to já vím,ale ještě nedozrál čas,aby to bylo zveřejněno.Ten,kdo tak učiní,je v nejen v ČR,ale v celém světě na odstřel.Hezký den a zklidněte si své estébácké hormony.

 19. Zase lživá propaganda ze strany ODS, TOP 09 a ČSSD!
  Chudáci mají strach o svá korýtka, nebo koryta???

 20. Nevěřím ani slovo. Tomiovi věřím…

 21. Napsal jste neskutečnou blbost. Znám Tomia a vím, co si myslí o Babišovi …Nesnáši toho odporného STBáka… Jste zapšklý a proti všem…

 22. Pro mě jsou za uplynulých 20 let jediným ukazatelem média. Jelikož Okamura je tvrdě cenzurován, tak jsem si jistý, že je správnou volbou. Kdyby ho systém chtěl protlačit, tak ho prosazuje tak, jako dával prostor v médiích Úsvitu za kterým v pozadí stál Bárta. Dodnes Okamuru cenzurují průzkumy veřejného mínění, stejně jako manipulovaly média s volbou Donalda Trumpa ve světě. Navíc je Okamura členem Evropské národní fronty, což se ale z našich médií nedozvíte. V této frontě je předsedkyní paní Le Pen, dále ze známých Evropských bojovníků tam je předsedkyně Německé AFD nebo Nizozemský předseda Wilders.
  Tohle už není populismus, ale závazek.
  Budu dál volit Okamuru.

 23. Po dlouhém zvažování volím Okamuru. Pokud se mu podaří prosadit jen část svého programu, bude to pro tuhle republiku dobře a část vlády se navrátí do rukou lidu téhle země (řečeno slovy písně). Pokud SPD uspěje ve volbách při systému, jak je nastaven, musí jít s někým do koalice. Politika není o tom, že ji budou prosazovat čistí idealisté, ti pohoří jak papír. Nejúspěšnější politik naší historie Karel IV. by určitě neobstál před soudy moralistů, na to jeho političtí rivalové umírali podezřele často. Není možné dělat politiku a neušpinit si ruce. Pokud Okamurovým cílem nejsou jen osobní ambice a obohacení, ale zachování tohohle národa a České republiky, je to náš člověk.

  1. Velice fundovaně a jasně napsáno.Panu Tichému jsem také zdělil svůj názor i s omluvou za tvrdá slova,rozčílila mne jeho nevědomost,ale za svými slovy stojím.Vašeho názoru si velice vážím a považuji jej za naprosto správný.Věřím,že i pan Okamura by jej ocenil,zrovna jako já.Klobouk dolů a přeji hezký den.

 24. V článku jsou nepravdy a polopravdy. Vše je účelově postaveno na nějakém článku z před pár lety, kdy Tomio vůbec ještě nebyl v současné SPD. Žádný pakt z Babišem není a žádná zákulisní vyjednávání pokud vím neprobíhají. Celý tento článek slouží pouze k matení voličů a poškozování dobrého jména hnutí SPD a Tomia a má za cíl odrazení těch voličů, kteří chtějí prosadit přímou demokracii. Autor článku se bojí jakýchkoliv zajetých pořádků v naší zemi a dává tím přednost tradičním politickým stranám a jejich korupčníkům, díky kterým je naše země tam, kde je.

 25. Sprosté lži, absolutně vycucané z prstu, autor článku uvádí zdroj mainstreamová média – to je nějaký zdroj? Jen idiot věří mainstreamu. Ubožák už neví, jak uškodit republice. Vsadil bych se, že autor si není jistý ani svým pohlavím…

 26. Ale Okamura opravdu řekl, že není proti koalici s Babišem. SPD jsem podporovala, ale s tímto zásadne nesouhlasím. A ono se tak pravděpodobně stane, proto jsem stáhla svou žádost o členství.
  Není ale pravda, že ČT a mainstream dávají Okamurovi prostor. To se nezlob Jindro, ale není tomu tak. Bylo to opravdu vidět ve volbách, TOPku která měla hlasů 00 prd, té prostor dali, ale SPD která měla víc než ta blbá TOPka, to nic. Dalo by se spočítat na prstech dvou ruk, kdy Okamura dostal prostor v televizi.
  Nicméně nemám z toho dobrý pocit a proto jsem se rozhodla, že zůstanu nestranná.
  Horší je, že pokud je na to SPD takhle, koho tedy jít volit… kdo se tedy nenechá semlet touto zajetou mašinérií, tímto prohnilým systémem???
  Marně čekám na takové lidi, kteří by tohle dokázali.
  Třeba se to povede vám, Jindro :)

  1. Pakt o neútočení uzavřeli pro volby v roce 2013!!!!!! , nyní mu Tomio nemůže přijít na jméno. Autor článku plete hrušky s jabkama…SPD je jediná šance na změnu, nemusíte být členem strany, stačí ji podporovat a volit…..

 27. Prominte,ale toto co pisete ndni pravd.Kdyby jste ji mel,mel by Okamura vic moznosti mluvit v tv,nebyly by Spd strhavany plakaty,Spd by nebylo ve evropske frakci s Le pen atd.To co pisete jsou ucelove lzi jak Okamuru potopit,protoze ma slusne naslapbuto.Udelam vse co budu moct,aby tyto vase lzi nezvitezily.

  1. Author

   Udělejte, když se vám to povede, budu jen rád a věřte, že až se spojí Babiš s Okamurou v parlamentu, nebudu mít radost, ale smutek.

  2. Pakt o neútočení uzavřeli pro volby v roce 2013!!!!!! , nyní mu Tomio nemůže přijít na jméno. Autor článku plete hrušky s jabkama…SPD je jediná šance na změnu, nemusíte být členem strany, stačí ji podporovat a volit…..

 28. To je zase blbost,jstenaivni kdyz si myslite ze tomu nekdo veri.

 29. pěkně stará novinka o uzavření paktu o neutočeni z roku 2013 :D

Comments are closed.