V jaké době to žijeme?

Vlády světa točí s kolem osudu lidí, jak se jim přikáže. Jsou to jen loutky v rukou globálních mocností. Nechali se zkorumpovat a podplatit. Vyměnili naše lidské životy za jejich vlastní pohodlí!

Spíte či bdíte? Stojíte či ležíte? Víte co se děje, ale děláte že to nevidíte? Myslíte si, že na Vás nedojde, že jste nedotknutelní? Že žijete v 21 století a nic se Vám stát nemůže? Ale může. Kde berete tu jistotu, že když si teď na chvíli nasadíte respirátory, že když se teď necháte testovat, že to za chvíli skončí?

Chodím venku bez dusítka a cítím se čím dál tím víc bezmocná. Proč si lidé ničí zdraví respirátory, když i samo tělo jim říká, že je to špatně?

V jaké době to tedy žijeme? V době, kdy nám TV a MSM média účelově lžou, záměrně nás manipulují, cíleně vytváří strach a hrají s námi různé psychologické hry.

Proto musíme být jednotní a mít neochvějnou víru sami v sebe. Bojovat za svá lidská práva, za svůj život, za který jsem zodpovědná pouze já a nikdo jiný. Nikdo mi nemůže přikazovat, že mám nosit náhubek na obličeji. Až si tohle uvědomí velká část populace, uvědomí si i ty ostatní věci.

Cítíte to stejně? Tak povstaňte a pojďte spolu s námi dohnat vlastizrádnou vládu do tepláků, přesně podle legitimních zákonů České Republiky. Přece je nenecháme odejít bez trestu, ne?

Pavlína Fořtová – okresní koordinátorka Kladno
26.3.2021

 266 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here