Vstup do EU, a co??

Všichni naši tzv. EU poslanci v EU parlamentu jsou vlastizrádci. Dokonce se již ani netají tím, že tam nezastupují a nehlasují za Českou Republiku. A ani jim nedochází a už vůbec není trapné, že je platíme z našich daní. A v těchto dnech náš zločinecký Parlament ČR, schválil přístupový dokument k přijetí eura. Není konečně na čase říci důrazně- A DOST!! Takhle a tohle NE!! Jedinou cestou z tohohle marastu a neomarxisticko – mafiánské mafie, je cesta Občanských voleb, občanského Referenda a svržení těchto zločinců z jejich postů a postavení před řádný soud.

Před sedmnácti lety občané České Republiky v jednom z mála , ne- li,  jediném, celostátním referendu, odhlasovali vstup do Evropské Unie. Podotýkám, tehdejší UNIE! Unie bez Lisabonské smlouvy, Unie, bez pomazánkového másla, rovných okurek, zakřivených banánů, zničení naší soběstačnosti v jídle, zničení našich cukrovarů, porobení našeho národa.
Já tenkrát hlasovala proti vstupu. Marně jsem vysvětlovala eurohujerům, že jde v tomto uskupení jen o rozšíření JEJICH trhu, že jde pouze o získání další kolonie. Vidina – prý- volného pohybu po státech EU pro ně byla lákadlem. První facku dostali, když zjistili, že sedm !! let, nesmí ve státech EU stejně dojíždět za prací jinak, než načerno! Tak si nás považovala tehdejší EU. Ani tahle skutečnost je nevarovala. Další rána sekyrou přišla s Lisabonskou smlouvou. Musím zde objektivně napsat, že Václav Klaus byl téměř uštván, Němcovou(kandidátka na presidenta) a podobnými štěknami, aby podepsal. Nakonec – podepsal. Výsledek?? Migranti. Stovky, tisíce, miliony migrantů!! Prý pracovní síla a nastartování jiného genofondu.
Pracovní síla?? Devadesát devět procent přišlíků nikdy nešáhlo na práci ani ve snu. My všichni je živíme. My všichni koukáme, jak nám znásilňují manželky, sestry, dcery. A dovolání není. Jinak, jsme za rasisty. Genofond?? Který normální táta a slušná máma dá svou dceru tmavému , náboženskému extremistovi?? Nemíním a nebudu klečet před tmavou pletí. Neklečím ani před Bohem. Jsem agnostik. Jsem hrdá na svoji historii. Na naši, evropskou kulturní historii. Jsem hrdá na Michelangela, Einsteina, Leonarda Vinciho. Na Kanta, římské básníky, nositele Nobelovy ceny. Wichterleho, Seifrta, Shawa, Schilera. A mnohé jiné, kteří psali historii Evropy. Pokuste se podívat na veřejnou statistiku nositelů Nobelových cen. Devadesát devět procent nositelů této ceny, nejsou afroameričané ani afričané. Mezi těmito tmavými se vyskytuje pouze uměle vytvořená tzv. cena za mír. Logické. Nějak ta fyzika, matematika a jiné obory požadují mozek.
Proč tak zdlouhavé psaní?? Také logické. Ona EU, se nám snaží namluvit, že ty hordy Nomádů jsou pro nás obohacení!! Trapné!! Zločinné, vražedné. Hordy zmanipulovaných adolescentů a nedovzdělanců by je zvali do naší země. Já říkám jediné. Pozvěte si je k sobě domů. Živte je z vlastních a ne dotačních Soroshových peněz a fondů. Poskytněte jim vlastní manželky, sestry a dcera a nechtějte to po ostatních.

Neotravujte vzduch lidem, kteří nechtějí . Neotravujte vzduch a život lidem, kteří nechtějí nosit náhubky a nechat se napíchat sračkovakcínou!! Pokud těmto manipulacím věříte, dobře vám tak, já vám to neberu. Jste ve svém rozhodování svobodní. Já vám svobodu neberu. Jakým právem ji berete vy mě!!! Ale jedno vám garantuji. Jakmile vyhraje Referendum Občanské volby, a ono vyhraje!! Budete stát první ve frontě, by jste byli vzáni na milost. Ubezpečuji vás. Bude pozdě!!

 

 700 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here