Zcela bezpečně si to přečtěte, ať fandíte komukoliv. Toto jsou skutečné likvidační kroky, které mají zničit náš stát rukou vládnoucích kolaborantů

„MO: Výkon vojáka není podstatný a velitelům je prdlajs do složení jednotky.“ Měli jsme armádu? Už nemáme žádnou. To co zbylo je, promiňte mi ten výraz, „v prdeli“. A z toho mála kousek kolaborant Stropnický i s vládou prodá do německého bundeshweru a ten úplný zbytek demoralizuje propouštěním podle tajných kádrovacích měřítek?

K této informaci můžeme napsat i námi prověřenou záležitost, kdy odmítají při náboru fyzicky i vzdělanostně zdatné mladé může ve výborné formě, pokud zjistí, že se jakkoliv projeví s vlasteneckým cítěním. Takoví už neprojdou ani vstupním psychologickým prověřením. Prý by pod tlakem selhali.

Tedy srovnání. Čistky a vyhazov z armády, protože nesplňují takzvaná „jiná kritéria“. Pro ta samá „jiná kritéria“ nenabírají a odmítají zájemce s národním povědomím.

Měli jsme armádu? Máme už jen opravdu zoufalý zbytek armády. Ne, vlastně už asi nemáme žádnou armádu. Máme kolaboranta Stropnického, máme kolaborantskou vládu, máme 4. říši Evropské Unie, opět historicky s německým socialistickým diktátem, řízenou agentkou komunistické tajné služby Stasi, tentokrát již ne národně socialistickým diktátem, ale multi-kulturně socialistickým,  společně s mezinárodní socialistickou internacionálou zaštítěnou islámskými imigranty z dílny neomarxistů a jakýsi zbyteček armády, který ještě nestihli vyhodit.

Vojáci, jsme s vámi. Přijde čas, kdy se budou kolaboranti odpovídat. Bylo to v historii vždy tak. Tento článek hovoří za vše a vypovídá v souvislostech o mnohém. Skutečně si jej přečtěte.

 

Převzato z: http://www.ozbrojeneslozky.cz/

Pokud autor tohoto článku bude mít možnost, prosíme o kontakt s naší redakcí.

MO: Výkon vojáka není podstatný a velitelům je prdlajs do složení jednotky.

 29,382 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

12 komentářů

 1. Armadu zrusit je k hovnu jenom vyhozeny penize do zlabu zelenejm mozkum!at je daji duchodcum a matkam s detma. Armada je hra za nase penize.

 2. A co tak se sejit nekde primo s Okamurou, kdyz se mu tak veri. Pozvete ho na poradu lidu a fakt jsem zvedava, jestli prijde. Pokud mysli vazne vse co rika a neni jen populista, na poradu s lidem prijde, stejne jako Jirka Cernohorsky. Takto by se dal vyzkouset kazdy, ktereho byste si chteli zvolit.

  1. Ja myslim,ze chodi dost. Naposledy byl v patek v Pardubicich a vcera cele odpoledne na Matejske pouti. Kouknete na SPD stranky :-)

 3. Referenda se vláda bojí, tak co teď sní uděláme ?

  1. Je to prosté – budeme volit SPD – Zomia Okamuru. Ten po referendu volá už třetím rokem, a kvůli tomu, že to byla jeho podmínka pro vstup do příp.koalice v minulých volbách s ANO a ČSSD – nezradil svůj program a raděj nešel do vlády, zůstal v opozici a nevyslyšen. Naopak Bělobrádek -KDU- které by šlo s každým, ochotně svolil pod podmínkou, že se nebudou otevírat církevní restituce. S tím samozřejmě jak Babiš
   , tak Sobotka souhlasili – proto tady máme onu slavnou vládnoucí trojkoalici.

  2. Author

   Není referendum jako referendum paní Šmídová, doporučil bych si prostudovat jeho návrh a jeho rozsah. Referendum, aby vlk se nažral ale koza zůstala celé je trošku o něčem jiném než sníte. Jeho obecné Referendum není plné referendum ani zákonodárná moc občanům. Okamura chce uchovat parlamentní demokracii, tedy koryta.

 4. Máte pravdu, je tam potřeba odborníku, kteří jsou zapálení pro věc ne pro koryto a funkcí.

 5. BYLA TO RÁNA–DO MÉHO VLASTENECTVÍ, ALE JSEM HUSITA A VÍM, ŽE BYLY HORŠÍ DOBY.MUSÍME SE PODPOROVAT SLOVY I ČINY.HLAVNĚ SI CHRÁNIT NAŠEHO PREZIDENTA,JAK SE NEDÁ A JE S NÁMI ZA JEDNO. Budem bránit naši zem, bok poboku svorně jdem“-podle D.LandyZdena Kopsová

 6. Jestli jsem to pochopila tak,kdo je vlastenec je nežádoucí?to si tu někdo asi dělá srandu.Naberou se neschopní bezmozci a za prachy udělají všechno. Už mi cvaklo,že armáda snižuje nároky na zdravotní stav.blik.Do prdele s volbama.Na to není čas.

  1. Uz delsi dobu,jsem toho nazoru,ze na nejake volby vubec neni cas..Jenze co udelat v co nejkratsim case,aby se nam obyc.lidem podarilo zachranit,co jeste pujde..Budoucnost nasich deti,naseho naroda se hrouti a ti paraziti se to snazi co nejrychleji znicit uplne,aby jsme uz nemeli co zachranovat..Lidi se mozna vzbouri,ale to uz bude pozde..Ted si to mnozi nechteji pripustit,nechteji videt jak je vse na pokraji zniceni…Nemame nekoho kdo by nas vedl,my potrebujem silnou osobnost cloveka,ktery bude mit charizma,bude z nej vyzarovat ta sila,ktera nas bude hnat.Nekoho komu budeme verit….Jsem zoufala,protoze nevim co udelat a nevidim ani naznak nejakeho cinu,ktery by smeroval k tomu,ze budem moct neco udelat pro zachranu..naseho naroda…Hlavni vec,sesadit tuhle zaprodanou vladu zradcu a parazitu,,a to ihned…

  2. Author

   Skvělé, a lidi se rozejdou a sedne tam jinej parazit. A silná osobnost musí také vědět co s tím a musí mít zájem o věc a ne o koryto, takže ono to bude paní Chramostová trošku složitější. A musí mít tým lidí, na které se může spolehnout a musí mít trvalou podporů lidí a ne primitivů, jak je to v mnoha pseudo-osobnostech zjevně vidět. A lidé kromě facebooku nejsou ochotni cokoliv udělat. tam je také problém.

  3. janě že je nežádoucí… bránil by totiž svou vlast a to se dneska nesmí…..

Comments are closed.