Změna na poslední chvíli!

Změna na poslední chvíli!

Dnes jsem chtěl napsat příspěvek o chování zvířat v přírodě. O tom, jak se starají o svá mláďata, jak je ochraňují až do doby, než opustí hnízdo, brloh, smečku nebo stádo. A také o tom, že se od nich máme ještě hodně, ale opravdu hodně učit. Tedy alespoň někteří.

Nicméně jsem musel změnit téma z důvodu, pokusů o zasazení shnilého semene do řad Referenda-ČSR. Musím konstatovat, že VŠICHNI, jak tu jsme, děláme svoji práci pro hnutí na výbornou, protože jinak si tyto útoky nedokážu vysvětlit. Co na tom, že naše řady zatím nejsou tak početné, jak bychom si asi všichni přáli. Podstatná je viditelnost odvedené práce a také plán který je nutno držet ve vymezených kolejích, jinak není šance ho dovézt k řádnému cíli. Útoky zvenčí i uvnitř hnutí budou čím dál víc přibývat. Je na každém z nás, jak se k tomu postaví a jaké závěry si udělá sám pro sebe.

  Proto potřebujeme, pevné vedení s jasnými body, co je třeba udělat v první, druhé, třetí …. fázi a čemu v tuto chvíli vůbec nevěnovat pozornost vůbec. Proč pevné vedení? Většina z nás tuto činnost vykonává vůbec poprvé, a navíc při zaměstnání. Ve svém volném čase a co víc DOBROVOLNĚ. Mnozí z nás nejsou schopni na první dobrou odhalit cílený útok na hnutí nebo jednotlivé členy. Ale každý se učí za pochodu tak aby byl stále lepší a lepší.  Jako bonus, pro všechny může být to, že ostatní, nemají SVŮJ vlastní program, ale musí ho vykrádat u nás, u ON, u NNND. Nemají pevný řád, vedení a lidi na správných místech, kteří nám ukazují tu správnou cestu. Může to někomu připadat omezující a svazující, ale je možné vyhrát bitvu bez jasného plánu a jeho dodržení.

Myslím, že nikoli.

12.4.2021 okresní koordinátor Karlovy Vary-Jiří Máj

 241 total views,  2 views today

Reklama
Insert Ads Here